Pagrindiniai faktai apie infraraudonųjų spindulių šildymą.

  • Kaip veikia infraraudonųjų spindulių šildymas?

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai suteikia intensyvią bei malonią šilumą. Tuo pačiu metu jie užima minimaliai vietos ir puikiai atrodo. Minėti privalumai padarė šį produktą labai populiarų tarp mūsų klientų. Infraraudonųjų spindulių šildymas, kitaip nei tradiciniai konvenciniai šildytuvai, šildo ne orą, o kambario daiktus, todėl yra idealus sprendimas tiems vartotojams, kurie neturi centrinio šildymo arba gali būti papildomas pigaus šildymo šaltinis.

 

  • Ar infraraudonųjų spindulių šildymas yra ekonomiškas?

Infraraudonųjų spindulių šildymas yra 100% efektyvus. Skirtingai nuo konvencinio šildymo, šiluma tiesiai iš šildytuvo skleidžiama kietiems daiktams, šildomiems paviršiams, baldams ir žmonėms, nešvaistant šilumos orui šildyti. Dėl to, kad oras nešyla, temperatūra kambaryje išlieka pastovi, nepaisant išorinių veiksnių. Pavyzdžiui, galime atidaryti langą neprarasdami šilumos. Infraraudonųjų spindulių šildymas naudoja daug mažiau energijos nei konvenciniai šildytuvai, kad būtų pasiekta ta pati kambario temperatūra. Sumažinant išlaidas, sumažėja ir sąskaitos.

 

  • Ar infraraudonųjų spindulių šildymas saugus ?

Taip! Identišką šilumą gamina saulė ar mūsų kūnai. Tačiau atminkite, kad šildytuvo paviršius, kaip ir bet kurio kito radiatoriaus atveju, gali pasiekti aukštą temperatūrą. Todėl dažniausia yra montuojami ant sienų ar lubų (pagal mūsų rekomendacijas)

 

  • Ar infraraudonųjų spindulių šildymas efektyvus ?

Kito tipo elektrinius šildytuvus reikia gerai pašildyti iki labai aukštų temperatūrų. Be to, daugumai jų reikia ventiliatorių, kad šiluma pasiskirstytų po kambarį. Šis sprendimas sukelia dulkių kaupimąsi ir oro kokybės pablogėjimą. Infraraudonųjų spindulių šildytuvuose yra įmontuotas plonas kaitinimo elementas, kuris tolygiai paskirsto šilumą viduje. Norint efektyviai šildyti, jis turi pasiekti tik 90 laipsnių temperatūrą, o tai leidžia pasiekti malonią kambario temperatūrą. Toks šildytuvas neteršia oro.

 

  • Ar yra papildomų priežiūros ar remonto išlaidų infraraudonųjų spindulių šildytuvams?

Ne! Tiesiog įsitikinkite, kad juos tinkamai sumontavo kvalifikuotas elektrikas. Tada pakanka juos prižiūrėti nuvalant minkštu, sausu skudurėliu.

 

  • Kokio parametro infraraudonųjų spindulių šildytuvus turėčiau pasirinkti?

Pasirinkimas tikslaus šildytuvų skaičiaus, konfigūracijos ir galios, kurios gali prireikti jūsų konkrečiam objektui, priklauso nuo daugelio veiksnių: kokia yra faktinė pastato izoliacija, langų skaičius ir dydis, lubų aukštis ir daugelis kitų veiksnių. Apskritai, norint efektyviai šildyti, rekomenduojame šiek tiek padidinti šildytuvo parametrus. Infraraudonųjų spindulių plokštes galite montuoti ant sienų ar lubų. Kai kuriais atvejais, atsižvelgiant į kambario formą ir dydį, gali būti geriau montuoti keletą mažesnių šildytuvų. Keli šildytuvai geriau sušildys kambarį nei vienas didelis. Todėl prieš perkant rekomenduojame pasikonsultuoti su ekspertu! Jei norite pasikalbėti su vienu iš mūsų ekspertų, kurie šildytuvai geriausiai Jums tiks, paskambinkite mums arba parašykite el. laišką.

 

  • Ar infraraudonųjų spindulių šildytuvai skleidžia šviesą?

Dažniausiai ne. Šilumos spinduliavimas vyksta tolimame infraraudonųjų spindulių diapazone ir neišskiria matomos šviesos. Visos mūsų plokštės veikia šiame spektre.

 

  • Koks geriausias infraraudonųjų spindulių prekės ženklas ar gamintojas?

Yra daugybė įmonių , gaminančių puikios kokybės infraraudonųjų spindulių šildytuvus. Bet kaip ir bet kurioje pramonės šakoje, yra ir įmonių, gaminančių nekokybiškus produktus. Tai ypač matoma pigios importo produkcijos atveju, kuri užplūsta rinką. Kartais galime rasti neįtikėtinai pigių šildytuvų su neįtikėtinai ilgomis garantijomis. Gali atrodyti, kad tai puiki proga įsigyti šildytuvus. Viskas būna gerai, kol nustoja veikti. Geriausiu atveju atgausite pinigus, blogiausiu atveju - įmonė nebeveiks. „Stimtalux“ šioje srityje darbuojasi nuo 2014 m. Turi gerą reputaciją dėl puikaus klientų aptarnavimo ir patikimų sistemų. Ieškokite gero šildytuvo - nebijokite paprašyti kelių pasiūlymų.

 

Manote, kad mes kažką praleidome? Susisiekite su mumis, kad galėtume išgirsti jūsų nuomonę ...